Jump to content
Announcements
  • ForgottenKO MYKO

GOLD BAR SATIŞIM BAŞLAMIŞTIR (STOK 33 GOLD BAR) 1GB=60TL

Furkan Orhan

Recommended Posts

Herkese keyifli oyunlar arkadaşlar. Gold bar satışım bugunden itibaren başlıyor. Fiyatı şeffaf bir şekilde buradan açıklıyorum. 1GB=60TL.

Tüm yazışmalarımız oyun içerisinden gerçekleşecektir. IBAN bilgisi paylaşımı oyun içi mesajlaşma üzerinden paylaşılacaktır.Ücretin gönderilmesi hususunda ufak bir detayı sizlere arz etmek isterim.Parayı gönderirken açıklama kısmına mutlaka '' Forgotten KO ....GB Ürün/hizmet teslim aldım'' şeklinde eklemelisiniz.Bu şekilde yapmamın sebebi ,bazı art niyetli insanların GOLD BAR'ı aldıktan sonra hakkımda '' itemi teslim etmedi'' şeklinde suç duyurusunda bulunabileceğindendir.Cezaevi personeli olduğum için bu gibi oyun içi item satışından yatan mağdur mahkumları da bilmekteyim.

Oyun içi pm peeppp/HUMAN 

Discord: Krezol

NOT: Discord üzerinden sadece sesli görüşme yaparız arkadaşlar.Akşam 18:00 den sonra musaitim.IBAN paylaşımı mutlaka oyun içi mesajlaşma bölümünden olacaktır.

Sayın arkadaşlar Eklemeyi unuttuğum husus GOLD BAR'ı merchant üzerinden teslim edeceğim. Alacağınız GOLD BAR'ı miktarınca sell pazara bir çöp item koyarsınız.Çekerim.

Herkese keyifli oyunlar. ForgottenKO ekibine sevgiler/saygılar.